11 risposte a “Spirality of Quintessenza”

  1. Cast Ajans sektöründe, öncü kuruluşların başında gelen ajansımız, Noname oyuncuların ilk tercih ettikleri Cast Ajans sıralamasında lider pozisyona geldi. Cast Ajans ‘ları arasında en güvenilir şirketler arasında yer alan Maydonoz Ajans Türk Dizi ve Sinema Sektörüne, Esra Bilgiç, Nilay Deniz, Alperen Duymaz, Sıla Saraç, Nilsu Berfin Aktaş, Dilin Döğer, Sude Doğar, Mira Sude Güneş, Çağrı Sevin, Dilara Öztunç, ve Simay Düz gibi isimler başta olmak üzere pek çok star oyuncuların ilk ajansı olma ünvanınıda elinden bırakmadı.

  2. Oyunculuk Eğitimi konusunda Yetenek Evi Sanat Akademisini diğer oyunculuk okullarından ayıran özelliklerinin başında ön şart olarak yetenek sınavı mecburiyeti gelmektedir.
    Kamera önü oyunculuk eğitimi Kamera Önü Oyunculuk eğitiminde teknik açıdan öğrencilerimiz hazırlanırken, aynı zamanda sanatsal yönlerini de keşfetmek için uzun bir yolculuğa çıkarlar.

  3. Anadolu yakası boyacı ustası hizmeti veren şirketimiz, boya, badana, ev tadilatı, balkon tadilatı, apartman tadilatı ve çatı tadilatı hizmeti sunmaktadır.

Lascia un commento

Il tuo indirizzo email non sarà pubblicato.